Aktualne informacje filmowe powiatu wadowickiego

Kolejne otwarcie na zaporze w Świnnej Porębie

2017-07-26

Tym razem z udziałem Premier Beaty Szydło.

Komentarze

zwykły rzemieślnik 2017-07-27 13:08:25

Ci sami wójtowie prawie 3 lata temu jakoś nie protestowali jak było otwarcie i to tuż przed wyborami. Mało tego wpisali się w kampanie wyborczą, bo zaporę otwierali prawie sami politycy. Teraz przynajmniej polityków było mniej. Nawet Ewy nie było. Widać więc, że są to typowi politycy, których trzeba jak najszybciej wymienić. Aha, jednymi z nielicznych, którzy chcieli zakłócić gospodarską wizytę Pani Premier byli politycy związani z wadowickim UM pod przewodnictwem niejakiej całus z tubą propagandową. Ich również należy wymienić!


K Z 2017-07-26 22:34:11

Oj Heniu, Heniu, to, że w Wadowicach jest tylko elektorat PiSowski, a nie ma władz PiSu to wszyscy wiedzą. Był czas, że wyrzucili dobrych działaczy - to teraz jest bezkrólewie i efekty tego widać na każdym kroku.


Heniek 2017-07-26 21:55:19

Powiedzcie mi, kto był organizatorem tej szopki? Przecież wizyta tak dostojnego gościa i polityka jakim jest Pani Premier powinna zostać przekuta w sukces, a nie budzić niesmaku. To, że do jakiegoś protestu nawoływał burmistrz, a całusowa przyszła z tubą, jak podają u guzika, to jest skandal dla opozycji i władz Wadowic, które powinny dbać o dobre imię swojego środowiska, a nie psuć to co dobre i mogłoby przynieść korzyść nam wszystkim. Dla lokalnego PiS-u pała z wykrzyknikiem!