Aktualne informacje filmowe powiatu wadowickiego

76.ROCZNICA POWSTANIA WARSZAWSKIEGO - Wadowice 1 sierpnia 2020 r.

2020-08-01Komentarze

mojemiasto 2020-08-02 20:25:04

Plees, odwalcie się i zajmijcie się swoimi sprawami


Norek 2020-08-02 18:15:59

J.B. przesadzasz. A gdzie to napisane, że władza ma być obecna na każdej imprezie, tym bardziej, że akurat na tej nie było wyżerki ani innych fajerwerków.


J.B. 2020-08-02 14:36:29

Tak się zastanawiam, czy ten film nie jest zmanipulowany przez autora? No bo jak to możliwe, że na tak patriotycznej imprezie nie było ani burmistrza, ani z-cy burmistrza, ani dyrektora biura burmistrza! Toż to skandal!!! Z tego widać, że wybory minęły i władza Wadowic ma nas i nasz patriotyzm w d..... A może to normalne, bo przecież żadna z tych osób nie jest nawet z Gminy Wadowice.


Napisz komentarz

Serwis ITV Wadowice.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. Jednocześnie podkreślamy, iż nie jest to miejsce dla poniżania mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz sączenia jadu przez osoby nienawidzące Wadowic i wszystkiego, co jest z naszym miastem związane. Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowi- czów, członków redakcji i innych osób.
Akceptuję zasady zamieszczania komentarzy